top of page
O MNIE

Od dziecka biegałam z Kodakiem i robiłam zdjęcia rodzinie, przyrodzie, wschodom i zachodom słońca.. Uwielbiałam zatrzymywać radość chwili, obecność najbliższych oraz piękno świata, które po dziś dzień pozostaje ze mną i budzi niezmiennie wyjątkowe wspomnienia.

Ta miłość jeszcze bardziej rozkwitła gdy stałam się mamą. Zapragnęłam dzielić się swoją pasją i talentem z innymi na większą skalę, by piękno w moim autorskim wydaniu mogło docierać również poza obręb mojego bliskiego otoczenia.

Po wyjeździe do Wielkiej Brytanii, rozwinęłam skrzydła w Londynie, gdzie moja marka stała się rozpoznawalna i doceniana przez Klientów nie tylko z Europy ale i z innych kontynentów.
Po dziś dzień, teraz już mieszkając w Polsce, pracuję z Klientami  którzy cenią najwyższy poziom jakości zdjęć i tworzenia fotografii godnych miana „dzieł sztuki”.

Niesamowicie dla mnie ważny jest zarówno najwyższej klasy profesjonalny sprzęt na którym pracuję, jak i wspaniały kontakt z Klientem, umiejętność dostrzegania piękna i potencjału jakie drzemie w każdej osobie, z którą się spotykam.

Chwytanie tych magicznych, elementów i tworzenie kadrów w wyjątkowy i unikatowy sposób to właśnie MÓJ ŚWIAT, do którego serdecznie Ciebie zapraszam.

Bo wszystko co wypływa z mojej artystycznej duszy, jest w zasięgu ręki..  Dla Ciebie.

bottom of page