top of page
REGULAMIN

Treść regulaminu jest obowiązkowym dokumentem, z którym każdy Klient ma obowiązek zapoznać się przed wykonaniem sesji zdjęciowej. Decyzja o skorzystaniu z moich usług jest równoznaczna z akceptacją niniejszego regulaminu.

2PK colour ws.jpg

Termin, oraz wszystkie szczegóły sesji uzgadniane są indywidualnie i bezpośrednio ze mną za pomocą kontaktu na stronie www, facebooka (messengera) i/lub rozmowy telefonicznej.

Warunkiem rezerwacji sesji jest wpłata zadatku w wysokości 100zł, na poczet rezerwacji terminu. Klient ma 3 dni na dokonanie wpłaty. Brak wpłaty skutkuje rezygnacją z sesji. Wpłata zadatku jest bezzwrotna i jest odliczana od pełnej kwoty sesji.

Wpłata zadatku odbywa się za pomocą przelewu, natomiast zapłata za sesję zdjęciową w dniu sesji - tylko gotówką.

Zdjęcia w formie cyfrowej wysyłane są za pomocą usługi WeTransfer lub Google Drive na maila, podanego przez Klienta, natomiast w formie odbitek w formacie 15x23 lub 15x21 Klient odbiera osobiście, po uprzednio ustalonym terminie.

Na sesję zdjęciową należy przyjść punktualnie. W przypadku niemożliwości dotarcia należy uprzedzić mnie telefonicznie lub przez messengera o zaistniałej sytuacji przynajmniej 1 dzień przed umówioną godziną sesji.

Płatność za sesję zdjęciową obowiązuje w dniu sesji. Obróbkę zdjęć rozpoczynam po dokonaniu wyboru kadrów przez Klienta.

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to około 7-10 tygodni. Zastrzegam sobie prawo do wydłużenia tego terminu z powodów losowych. Jednocześnie chcę podkreślić, że dokładam wszelkich starań, by zdjęcia mogły zostać oddane jak najszybciej.

Udostępnianie i rozpowszechnianie zdjęć w celach zarobkowych/komercyjnych bez mojej zgody jest zakazane. 

Gotowy produkt, Klient może umieścić w portalach społecznościowych, wyłącznie z moim znakiem wodnym/logo, które otrzymuje Klient w oznaczonym produkcie "zdjęcia do udostępnienia".

Wszelkie prawa do modyfikacji gotowego produktu są zabronione. Prawa autorskie do zdjęcia należą do Fotografa – o tym stanowią przepisy prawne. Zakupienie fotografii nie jest równoznaczne z własnością w rozumieniu Prawa Autorskiego, więc nie można fotografii wysyłać np. na konkursy bez zgody fotografa.

Klient nie może także ingerować w zdjęcie (np. zmiana na czarno-białe, nakładanie filtrów). Klient nie może ingerować, nakazywać i wymagać od Fotografa innego systemu pracy.

bottom of page